Aktualności

W okresie od 15.11.2016 do 15.01.2017 każdy klient, kupujący jeden z zestawów Bose, otrzyma od nas wyjątkowy prezent w postaci produktu Bose z odpowiadającej systemowi grupy.
Bose Professional poszerza grupę produktów F1 o modele dedykowane zarówno dla przenośnych, jak i stałych zastosowań - oferując możliwość stworzenia czterech wzorów pokrycia o wyjątkowej mocy i klarowności w szerokim zakresie aplikacji i zastosowań. Bose F1 model 812 dostępny jest w wersji aktywnej i pasywnej, zapewniając wykonawcom i instalatorom bardziej uniwersalne możliwości. Obie wersje głośników F1 sprawdzą się doskonale w instalacjach stałych w miejscach takich jak kluby, sale koncertowe, szkoły, kościoły oraz inne małe i średnie przestrzenie, wymagające wysokiej jakości nagłośnienia.
Bose® F1 Model 812 zestaw o zmiennej dyspersji jest pierwszym aktywnym przenośnym zestawem, który pozwala na optymalizację nagłośnienia poprzez możliwość wyboru jednego z czterech ustawień pokrycia dźwiękiem w pionie. System F1 umożliwia wybór kierunku rozchodzenia się dźwięku począwszy od parkietu, przez scenę, po nagłośnienie miejsc nachylonych względem sceny czy trybun.
Korzystając z leasingu zyskujesz: * łatwy dostęp do nowoczesnej technologii * płynność finansową * natychmiastowe korzyści z produktu bez angażowania środków własnych * niższe podatki, gdyż raty leasingowe stanowią koszt uzyskania przychodu * prawo do pełnego odliczenia podatku VAT od rat leasingowych
Nagradzane brzmienie RoomMatch – teraz jako zone-fill lub aplikacje pierwszoplanowe.
Już po otwarciu Salonu Duda Cars S.A. w nowej odsłonie. Wkrótce pokażemy i opiszemy szczegóły ...
Z przyjemnością informujemy, że dostępne jest już nowe oprogramowanie Modeler®
Kup procesor ControlSpace ESP-88 a otrzymasz Specjalny Rabat!
Nowe monitory LED z super cienką ramką już dostępne. Dzięki najnowocześniejszej technologii udało się uzyskać ramkę o grubości 3 mm. Z odległości kilkunastu metrów to prawie niezauważalne.
27 września 2012 firma Bose poszerza swoją rodzinę systemów nagłośnieniowych L1, dodając nowy system L1® Model 1S: przenośny system liniowy, który oferuje najlepszą kombinację wydajności i mobilności wśród systemów L1. System L1 Model 1S łączy muzyków, DJ-ów i innych wykonawców z publicznością. Sprawdzi się podczas przyjęć, prezentacji i imprez z widownią do 300 osób. Nowy moduł basowy Bose® B2 jest dostępny zarówno dla systemów L1 Model 1S, jak dla systemów L1 Model II, umożliwiając użytkownikom systemów L1 osiągnięcie większej ilości niskich częstotliwości, w przypadku potrzeby uzyskania potężniejszych basów.

Strony

Audio Complex, to także

Audio Complex, to także

 

Car Audio Video

Oferta do samochodów skierowana jest dla wymagających i dotyczy nagłośnienia z multimediami i rozrywki tylnego siedzenia.

→ Więcej

Home Audio Video

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: zestawy kina domowego, telewizory, projektory, ekrany, systemy nagłośnienia strefowego ...

→ Więcej

E-sklep Audio Complex

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym. Jako autoryzowany dealer proponujemy produkty personal audio renomowanego amerykańskiego producenta - firmy Bose.

 

X