Aktualności

Bose® F1 Model 812 czyli zestaw o zmiennej dyspersji już dostępny!

Bose® F1 Model 812 zestaw o zmiennej dyspersji to pierwszy przenośny głośnik o wysokim SPL z unikalną regulacją pionowego obszaru pokrycia mocnym i klarownym dźwiękiem.
Głośnik można łatwo regulować ręcznie w celu stworzenia czterech unikalnych ustawień pionowego kąta pokrycia dźwiękiem: "Straight", "C", "J" i "Reverse J", aby uzyskać optymalną dla danego pomieszczenia dyspersję. Po dokonaniu wyboru system automatycznie kompensuje ustawienia, w celu zachowania równowagi tonalnej.
Osiem opatentowanych przetworników oraz 12-calowy głośnik niskotonowy o wysokiej obciążalności gwarantują niezrównaną jakość dźwięku oraz klarowność wokali i tonów średnich.
Opcjonalny moduł basowy  Bose® F1 zapewnia możliwości dużego systemu niskotonowego przy jednoczesnym zachowaniu niewielkich rozmiarów, pozwalających zmieścić go do samochodu.
Opatentowana konstrukcja statywu łączy się z obudową zestawu niskotonowego, dzięki czemu konfiguracja sprzętu jest szybka i łatwa. W statywie umieszczono także kanały kablowe umożliwiające estetyczne ułożenie przewodów.
Zestaw głośnikowy oraz głośnik niskotonowy mają łączną moc 2 000 W (1 000 W każdy).
Urządzenia zostały wyposażone w ergonomiczne uchwyty, ułatwiające transport. Dzięki lekkiej obudowie elementy są łatwe do przenoszenia i mieszczą się w samochodzie.
 
Galeria: 
bose f1
bose f1 stereo
Bas Bose F1
Model F1 812 Dyspersja
Bose Model 812

Audio Complex, to także

Audio Complex, to także

 

Car Audio Video

Oferta do samochodów skierowana jest dla wymagających i dotyczy nagłośnienia z multimediami i rozrywki tylnego siedzenia.

→ Więcej

Home Audio Video

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: zestawy kina domowego, telewizory, projektory, ekrany, systemy nagłośnienia strefowego ...

→ Więcej

E-sklep Audio Complex

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym. Jako autoryzowany dealer proponujemy produkty personal audio renomowanego amerykańskiego producenta - firmy Bose.

 

X