O Nas

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy przedstawić naszą firmę Audio Complex istniejącą na rynku poznańskim od 1996 roku.

Od początku istnienia zajmowaliśmy się montażem systemów nagłośnieniowych w dyskotekach, klubach, pubach, w obiektach sportowych oraz prowadziliśmy obsługę techniczną imprez organizowanych przez firmy.

Po około roku rozwinęliśmy swoją działalność o nagłośnienie samochodów oraz łodzi, systemy nawigacyjne i wizualne co od roku 1997 przez kilka lat stanowiło główny profil naszych działań. Zajmowaliśmy się projektowaniem systemów w zależności od akustyki warunków i zapotrzebowania co dotyczyło: doboru zestawów głośnikowych, wykonania do nich odpowiedniego typu paneli drzwiowych, wykonania na zamówienie obudów głośników dostosowanych do wielkości i kształtu przestrzeni jak również doboru odpowiedniego rodzaju okablowania i zasilania. W zależności od upodobań klienta proponowaliśmy odpowiedni model źródła sygnału. 
 
Oferowaliśmy również rozwiązania multimedialne oparte o monitory LCD i kompletne zestawy systemów kina.
Od 2002 roku do oferty dołożyliśmy auto-alarmy zabezpieczenia oraz anty-kradzieżowe i logistyczne systemy nawigacji satelitarnej GPS czy radio-lokalizacji. Na lokalnym rynku zabezpieczeń reprezentowaliśmy firmę AAC Clifford http://www.clifford.com.pl
 
W ofercie posiadaliśmy zabezpieczenia do wszystkich marek samochodów, a także specjalizowane systemy alarmowe pod konkretny model i markę pojazdu. Do naszych obowiązków należała współpraca między innymi z siecią dealerską Audi, Forda, Nissana, Toyoty i Volkswagena, która polegała na obsłudze serwisowej i technicznej salonów samochodowych pod kątem montowanych tam zabezpieczeń. 
 
Od roku 2004 zajmowaliśmy się importem i dystrybucją produktów amerykańskich marek Orion http://www.orioncaraudio.com , Precision Power http://www.precisionpower.com  oraz Directed Audio, Video i Security http://www.directed.com na terenie Polski. Nasze produkty można było kupić wyłącznie w autoryzowanej sieci specjalistycznych firm montażowych w liczbie ponad dwudziestu we wszystkich większych miastach. 
 
 

 

Z czasem ponownie rozszerzyliśmy naszą ofertę o rozwiązania do domów w kierunku klienta indywidualnego - potrzeb rezydencjalnych oraz do obiektów dla instytucji, firm, szkół - potrzeb nagłośnieniowo-konferencyjno-wizualnych.
 
W tej chwili dla klienta indywidualnego oferujemy kompletne rozwiązania znane ogólnie jako kino domowe lub multiroom. Temat realizujemy od projektu przez wykonanie instalacji aż do uruchomienia. Świadczymy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Więcej na http://kino.domowe.eu lub http://home.audiocomplex.pl
 
W naszej ofercie znajdą Państwo również możliwość realizacji tzw."inteligentnej instalacji" inaczej "domu inteligentnego" obejmującego całościowe, nowoczesne rozwiązania zarządzania wszystkim w obiekcie budynku lub pomieszczeniu od projektu aż do uruchomienia. W celu przybliżenia oferty z tematyki kino domowe, multiroom, inteligentna instalacja i sterowanie niemal "wszystkim ze wszystkiego" zapraszamy do nas do pomieszczenia demonstracyjnego.
 
W temacie instalacji komercyjnych czyli dla firm, instytucji, szkół - oferujemy systemy nagłośnienia, systemy projekcji, wyposażenie sal konferencyjnych oraz systemy sterowania. Świadczymy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasza strona http://pro-naglosnienie.pl i nowa część http://pro.audiocomplex.pl jest poświęcona wyłącznie tym zagadnieniom i w miarę możliwości będziemy aktualizować ją o nowości oferty aktualności ciekawsze realizacje i wszystko co się wiąże z tematem pro audio video. 
 
Działając na rynku nagłośnienia, wideo multimediów i systemów sterowania nawiązaliśmy współpracę z większością renomowanymi firm, z którymi podpisaliśmy umowy handlowe. Wszystko to po to aby nasza oferta była jak najpełniejsza i by mogła sprostać życzeniu każdego klienta. Nasza wiedza poparta jest wieloma szkoleniami w zakresie montażu i obsługi technicznej urządzeń. Posiadamy certyfikaty autoryzacji sprzedaży i obsługi produktów niemal wszystkich znaczących producentów.
 
Audio Complex

Audio Complex, to także

Audio Complex, to także

 

Car Audio Video

Oferta do samochodów skierowana jest dla wymagających i dotyczy nagłośnienia z multimediami i rozrywki tylnego siedzenia.

→ Więcej

Home Audio Video

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: zestawy kina domowego, telewizory, projektory, ekrany, systemy nagłośnienia strefowego ...

→ Więcej

E-sklep Audio Complex

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym. Jako autoryzowany dealer proponujemy produkty personal audio renomowanego amerykańskiego producenta - firmy Bose.

 

X