Realizacje

Nagłośnienie obiektów sportowych
2013-09-01
Realizacja systemu nagłośnienia i projekcji na potrzeby Centrum Fitness Wuef Club w Tarnowie Podgórnym koło Poznania.
Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
2013-08-31
Opis zaoferowanego i wykonanego systemu projekcji i sterowania dla Centrum Kongresowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Nagłośnienie Klubu
2013-08-01
Głównym przeznaczeniem tej instalacji jest nagłośnienie parkietu muzyką o wysokim poziomie głośności i rozszerzonym paśmie częstotliwości. Źródłem sygnału jest mikser DJ-ski. Maksymalny możliwy do uzyskania poziom głośności w obszarze parkietu wynosi ponad 100dB SPL z zapasem gwarantującym brak słyszalnych zniekształceń dźwięku.
moduł szerokopasmowy Bose RoomMatch RM7060 i jeden moduł niskotonowy Bose RoomMatch RMS215
2013-01-01
Prezentowany system dźwiękowy zaprojektowany został z uwzględnieniem zapewnienia optymalnej jakości dźwięku, a także funkcjonalności i możliwie najlepszego zintegrowania się systemu z wzornictwem i wykończeniem obiektu. Projekt wykonany został przy użyciu programu BOSE Modeler 6.7, który jest w stanie bardzo dokładnie zasymulować warunki akustyczne w projektowanym pomieszczeniu, a także zaprezentować zachowanie się w nim systemu nagłośnieniowego.
Sala Balowa Bazar Poznański
2012-08-03
Przeznaczeniem tej instalacji jest nagłaśnianie zarówno mowy jak i muzyki. W tak stylowym odrestaurowanym wnętrzu lubimy pracować najbardziej.
profesjonalne nagłośnienie klubu muzycznego
2012-06-30
Prezentujemy jedną z tych naszych instalacji nagłośnienia, z których jesteśmy dumni. To co można opisać w kilku słowach poniżej ale oczywiście wszystkich fanów dźwięku na żywo zapraszamy na prawdziwy koncert z prawdziwym nagłośnieniem.
Restauracja w Poznańskim Hotelu Bazar
2012-06-29
"Słyszałam, że znów otworzyli restaurację w Bazarze! Koleżanka mówiła, że to nie to samo, co za dawnych lat, ale przyszłam zobaczyć na własne oczy - tłumaczy siwa dama w okularach wchodząc restauracji Bazar 1838 r." - Pisze gazeta.pl a naszą rolą był projekt instalacja i uruchomienie systemu nagłośnienia odpowiednio dobranego to miejsca z takimi tradycjami.
2012-05-30
Salon fryzjersko kosmetyczny to typowe miejsce gdzie klienci ( zazwyczaj kobiety ) muszą spędzić dużo czasu i nie za bardzo mogę się ruszać. Pozostaje zatem gazetka i towarzysząca w lokalu muzyka. Właściciele tego obiektu zadbali o to aby ich klienci podświadomie zapamiętali przyjemną atmosferę i z przyjemnością wracali. Równomiernie rozmieszczone w obniżanym suficie głośniki Bose DS40F i wzmacniacze FreeSpace IZA to typowy przykład zastosowania nagłośnienia według zasad "muzyka w tle"
2011-12-05
Celem nagłośnienia sali fitness w obiekcie CityZen Club jest dostarczenie użytkownikom dźwięku o pełnym brzmieniu, charakteryzującego się dużą dynamiką. Poziom głośności powinien przewyższać hałasy związane z korzystaniem ze sprzętu fitness.

Strony

Audio Complex, to także

Audio Complex, to także

 

Car Audio Video

Oferta do samochodów skierowana jest dla wymagających i dotyczy nagłośnienia z multimediami i rozrywki tylnego siedzenia.

→ Więcej

Home Audio Video

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: zestawy kina domowego, telewizory, projektory, ekrany, systemy nagłośnienia strefowego ...

→ Więcej

E-sklep Audio Complex

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym. Jako autoryzowany dealer proponujemy produkty personal audio renomowanego amerykańskiego producenta - firmy Bose.

 

X