Realizacje

Nagłośnienie i Projekcja w Wuef Club Centrum Fitness

Nagłośnienie w klubie złożone jest z kilku systemów. Wspólny dla Siłowni Holu przy Recepcji trzech Szatni i dwóch Łazieniek system cenrtalny oparty jest na wielostrefowym wzmacniaczu Bose BMS4400. Umieszczone w strefie Siłowni i za ladą recepcji kontrolery pozwalają wybrać źródło i regulować głośność niezależnie dla każdego pomieszczenia.
Siłownia nagłośniona jest za pomocą dwóch systemów głośników Bose FreeSpace 3 złożonych modułów basowych FS3F i małych głośników średniowysokotonowych FS3S. W holu przy recepcji użyliśmy pojedyńczy wiszący zestaw FreeSpece 3F z dwoma głośnikami średiowysokotonowymi FS3S, a w szatniach i łazienkach głośniki szerokopasmowe Bose FreeSpace DS16F odpowiedzialne za typowe tło muzyczne.
Niezależnie funkcjonują systemy dla następujacych pomieszczeń Joga Spining Aerobik Cross i Strefa Walki. Pomieszczenia te posiadają swoje wzmacniacze z mikserami podłączone bezpośrednio do głośników a to ze względu na potrzebę ingerencji osoby prowadzącej zajęcia.
Spining jako najbardziej wymagające pomieszczenie posiada zestaw złożony z głośników liniowych Bose Panaray MA12 i modułu basowego MB4 zasilany przez wzmacniacz Bose PowerMatch 4250. Całość uzupełniona mikserem Yamaha i mikrofonami sportowymi AKG.
Joga i Strefa Walki oparta jest na dwóch głośnikach Bose FreeSpace DS40SE i wzmacniaczu IZA 250-LZ posiadającym możliwości niezbędne dla tych pomieszczeń.
Aerobik posiada wzmacniacz Bose DXA2120 i zestaw FreeSpace 3 z czterema głośnikami średniowyskotonowymi FS3S.
Taki sam zestaw głośników ze wzmacnaiczem Bose IZA 250-LZ zainstalowany jest w pomieszczeniu Cross.
 
Dla komfortu ćwiczących w siłowni na bieżniach zainstalowaliśmy sześć monitorów o przekątnej 46" zamontowanych w trzech rzędach na suficie plecami do siebie.
W pomieszczeniu do spiningu znajdują się dwa projektory Sony i ekrany projekcyjne pełniące funkcje poczas zajęć na rowerach.
 
Galeria: 
monitory do fitness
monitory do siłowni
Monitory mocowane do sufitu w fitness centrum
Telewizory na uchwytach sufitowych
Bose FreeSpace 3
Bose FreeSpece 3S biały
Głośnik Bose FreeSpace 3S biały na suficie
Bose FreeSpece 3 white
Bose FreeSpace 3 biały
Bose AVM 1
Bose Panaray MA12  white
Bose MA12 biały
Projekcja w pomieszczeniu do spiningu
Projektor w pomieszczeniu spining
Szafa rack w pomieszczeniu do spiningu
Projektor Sony
Nagłośnienie pomieszczenia spining
Nagłośnienie Aerobik
Aerobik Nagłośnienie
Bose DXA2120
Bose FreeSpece 3 white
Bose FreeSpace 3S
Bose FreeSpece 3F 3S wiszący - białe głośniki
BMS4400
Nagłośnienie pomieszczenia CrossFit
Nagłośnienie pomieszczenia do CrossFit
Bose FreeSpece 3 white
Bose FreeSpece DS16F white
Bose FreeSpece DS16F na suficie
Bose FS16S
Bose IZA 250-LZ
Bose FreeSpece DS40SE white
Białe głośniki naścienne do pomieszczenia
Głośniki białe naścienne
Nagłośnienie Centrum Fitness nagłośnienie

Audio Complex, to także

Audio Complex, to także

 

Car Audio Video

Oferta do samochodów skierowana jest dla wymagających i dotyczy nagłośnienia z multimediami i rozrywki tylnego siedzenia.

→ Więcej

Home Audio Video

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: zestawy kina domowego, telewizory, projektory, ekrany, systemy nagłośnienia strefowego ...

→ Więcej

E-sklep Audio Complex

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym. Jako autoryzowany dealer proponujemy produkty personal audio renomowanego amerykańskiego producenta - firmy Bose.

 

X